Maxi balení tabáku RGD - nová velikost i typ balení!

Rodina tabáků RGD se rozšiřuje o nové maxibalení 170 g v plastové krabičce. Do prodeje půjde v modré a červené variantěDíky nové velikosti balení je tabák RGD pro naše zákazníky, dospělé kuřáky, ještě výhodnější.

Nové balení tabáku RGD nadchne především výhodným poměrem velikosti a ceny balení. Doporučená maloobchodní prodejní cena totiž činí 999 Kč. A protože se stále snažíme být nejlevnější, u nás jej najdete za bezkonkurenční cenu 969 Kč! Dospělým kuřákům také zůstává praktická plastová krabička, kterou můžete opakovaně používat nejen na uchovávání tabáku.

Tip: V případě budoucího uchovávání tabáku v plastové krabičce je nutné zajistit jeho správnou vlhkost. S tím mohou pomoci například speciální zvlhčovače, jako je hydrostone.

U všech ostatních variant baleného tabáku RGD přichází výrobce s vylepšeným vzhledem. Nový, modernější design, prověřená kvalita a prémiová směs tabáku – to je balený tabák RGD.

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Používáme ověření věku Adulto