Ukončení varianty HEETS Bronze

Vrabčáci na střeše si již dlouhou dobu štěbetají o ukončení náplní IQOS HEETS.  Jak to ve skutečnosti je?

Nyní již víme, že Philip Morris ČR bude ukončí  dovoz náplní HEETS Bronze . Jako alternativu pro kuřáky těchto náplní doporučuje náplně HEETS Russet nebo HEETS Sienna, které zůstávají nadále v prodeji.

Důvodem ukončení dovozu a výroby varianty HEETS Bronze je podle výrobce optimalizace portfolia nahřívaného tabáku IQOS.

V portfoliu náplní HEETS se ukončuje POUZE prodej náplní HEETS Bronze Selection. Bronze varianta zůstává v TEREA portfoliu zachována.

 

Co napsal o ukončení výrobce:
Odpovědi na nejčastější otázky:

PROČ JIŽ NIKDE NEMOHU SEHNAT NÁPLNĚ HEETS BRONZE SELECTION? / CO ZNAMENÁ NÁLEPKA NA HEETS BRONZE SELECTION, ŽE TYTO NÁPLNĚ KONČÍ?

Naši nabídku náplní se snažíme přizpůsobovat preferencím našich zákazníků tak, abychom co nejvíce vycházeli vstříc jejich chuti, proto se naše portfolio náplní neustále upravuje. Náplně HEETS Bronze Selection už jenom doprodáváme a jejich výrobu ukončujeme. Na vybraných krabičkách bude QR kód, kde se zákazník dozví další informace. Zákazník může vyzkoušet zařízení IQOS ILUMA, u něhož budou i nadále dostupné náplně TEREA Bronze.

ZNAMENÁ TO, ŽE NÁPLNĚ HEETS ÚPLNĚ KONČÍ?

Ne, v tuto chvíli ukončujeme pouze prodej náplní HEETS Bronze Selection v rámci optimalizace portfolia. Nejedná se o ukončení celé řady náplní HEETS. Zákazník může vyzkoušet zařízení IQOS ILUMA, které přináší ještě konzistentnější a intenzivnější zážitek v porovnání se starší generací IQOS. Ze zpětné vazby od zákazníků v rámci České a Slovenské republiky také víme, že zákazníci, kteří přešli ze staršího typu zařízení IQOS na zařízení IQOS ILUMA s náplněmi TEREA nebo LEVIA, v drtivé většině prohlašují, že IQOS ILUMA pro ně znamená daleko větší komfort a požitek z tabáku.

NECHCI SI KUPOVAT ZAŘÍZENÍ IQOS ILUMA, CHCI UŽÍVAT SVOJE TABÁKOVÉ NÁPLNĚ HEETS.

Pokud preferujete tabákové náplně a neplánujete se vzdát staršího zařízení (i přesto, že se s přibývajícím věkem zařízení snižuje kapacita baterie zařízení, že je potřeba jej čistit a že pro něj již nevyvíjíme novinky v portfoliu náplní), jsou vám k dispozici další varianty tabákových náplní HEETS, například chuťově intenzivnější HEETS Russet a jemnější HEETS Sienna, HEETS Amber nebo HEETS Yellow.

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Používáme ověření věku Adulto