Nejlepší cigaretové dutinky

Těžko říct, jaké cigaretové dutinky jsou nejlepší... Asi nejvíce záleží na chuti a zkušenostech každého z nás. 

U nás v trafice, i na našem e-shopu naleznete široké zastoupení dodavatelů. 

Asi nejzajímavější kategorií jsou dutinky značky Gizeh, která u nás má široké zastoupení a poměrně vysoké, mohu řict nejvyšší prodeje. 

Cigaretové dutinky značky Gizeh určené k balení cigaret. V nabídce 9 různých variant.

Pokud hledáte nejlevnější cigaretové dutinky a nevadí Vám se trošku předzásobit, vychází pak velmi zajímavě dutinky Firebox 1000, kde se s cenou jedné dutinky dostaneme na krásných 12,5 halérů za kus. Obdobou Fireboxů jsou cigaretové dutinky značky Aska, kde se s balením Aska 1000 dostaneme na pěkných 15 halérů za jednu dutinku.

Pokud dáváte přednost klasickým značkám, můžete vybírat z nabídky dutinek značky Camel, Winston, P&S nebo třeba West.

A pokud si z klasických dutinek přeci jen nevyberete, máme pro Vás i něco speciálního. Tím jsou dutinky značky Smoking, které jsou již "předbalené" do konického tvaru. A to v klasické variantě a nebo v extra velké 33 cm verzi.  A tomu už říkáme "pekelně velká cigareta".

A pokud jste viděli někde námi nabízené zboží levněji, napište nám a pokud nám to možnosti dovolí, nastavíme naši cenu tak, aby jsme byli stále nejlevnější. Nebo jste u nás nenašli co jste hledali? Dejte nám vědět a my se pokusíme náš sortiment rozšířit. Případně pro Vás připravíme individuální nabídku.💙😉

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Používáme ověření věku Adulto