Siberia 80 White Dry Mini 9g

Kód: 1000573
Zboží s věkovým omezením
Značka: Siberia
124 Kč 102,48 Kč bez DPH
Skladem na prodejně (5 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Žvýkací tabák známý jako "červená sibérka" s poměrně novým formátem sáčků - "mini".

Detailní informace

Nižší cena
Nižší cena
oproti konkurenci
Malý dáreček
Malý dáreček
ke každé Vaší objednávce

Detailní popis produktu

SIBERIA WHITE DRY MINI je žvýkací tabák známý jako "červená sibérka" s poměrně novým formátem sáčků - "mini". Jedná se o nejznámější, nejoblíbenější a také nejsilnější žvýkací tabák u nás. Sáčky jsou sušší s výraznou a naprosto typickou mentolovou chutí a vůní. Obsah nikotinu je 43 mg/g (18 mg/sáček), díky malým sáčkům neobsahuje Siberie White Dry Mini tolik nikotinu, přesto se však řadí mezi jedny z nejsilnějších žvýkacích tabáků a doporučujeme ji především zkušeným uživatelům!

Žvýkací tabák na rozdíl od nikotinových sáčků obsahuje tabák. Sáčky žvýkacího tabáku proto nejsou bílé ale jsou zbarvené obvykle do hněda a jsou vlhčí. Žvýkací tabák má také pomalejší nástup účinku nikotinu, trvá ale o něco déle.

Žvýkací tabák Siberia není třeba dlouze představovat. Je u nás zcela jistě nejoblíbenějším žvýkacím tabákem. Oblíbenost Siberií je především kvůli její síle, která je opravdu velká. Obsah nikotinu je až 43 mg/g! Siberia má svou specifickou chuť a vůni, která je mentolová a naprosto nezaměnitelná. Na trhu je již mnoho let a za tu dobu se vryla do srdce mnohým uživatelům. Siberia je nejužívanějším žvýkacím tabákem u nás a to obvykle pro každodenní použití.

I když si Siberia od švédského GN Tobacco drží již mnoho let svou recepturu, její nabídka se rozrostla o nové kousky. Můžete si tak zvolit vlhkost sáčků, sílu a formát sáčků. GN Tobacco také představilo i Siberii v podobě nikotinových sáčků, tedy bez tabáku.

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: SIBERIA
Upozornění: Ministerstvo zdravotnicví varuje: kouření způsobuje rakovinu.
Dostupnost: Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18 let.
Věková dostupnost: Zboží s věkovým omezením. Při objednání bude ověřen Váš věk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto