Energetický sáček X Booster Cool Mint 20 mg

Kód: 2000691
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem na prodejně (10 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Příchuť ledové máty. Energie v sáčku pochází z látek taurin a kofein.  Nová metoda přísunu energie třeba na cvičení, ve službě nebo na pořádném pochodu,  kdy potřebuje mít s sebou spoustu energie v co nejlehčím  balení.  Neobsahuje žádný tabák ani nikotin.  Stačí dát sáček za ret.

Maximální doba užívání je 30minut. 

Nepřekračujte denní dávku kofeinu 400mg.

Detailní informace

Nižší cena
Nižší cena
oproti konkurenci
Malý dáreček
Malý dáreček
ke každé Vaší objednávce

Detailní popis produktu

X Booster energetické sáčky s příchutí ledové máty 20 mg jsou nová čistá energie, moderní obdoba kávy a energetických nápojů.

1 balení (20 sáčků) = 5 x energetický nápoj 250 ml nebo 6 x šálek kávy 250 ml. Energetické sáčky obsahují kofein, tautin, sladidlo, vitamín C.

Zároveň se jedná o produkt, který neobsahuje tabák ani nikotin!

Největší výhodou sáčků je absence cukru, který je jednou z hlavních složek tradičních energetických nápojů. V našem výrobku je nahrazen sladidlem.

Díky tomu je X-Booster skutečnou alternativou pro řidiče, hráče, sportovce a všechny uživatele kofeinových produktů.

Stačí, když si sáček vložíte mezi ret a dáseň – jak vám to bude příjemné, a energie se bude postupně uvolňovat do vašeho těla.

Díky revoluční technologii X a nejúčinnější formě vstřebávání látky do těla (sliznicemi) si užijete plnou dávku energie po dlouhou dobu (max. až 30 minut).

Nekousejte ani nepolykejte. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám alergickým/citlivým na některou ze složek výrobku. Maximální dávka ½ krabičky za 24 hod/20 mg. Nekombinovat s alkoholem.

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto