MOTI PIIN 400 Cola Ice 10mg

Kód: XXX1000069
Zboží s věkovým omezením Doprodej
Značka: MOTI PIIN
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Ledová kola.

Mezi největší přednosti jednorázové e-cigarety MOTI PIIN patří snadné použití, nulová údržba, žádné nabíjení, kompaktní tvar pro pohodlný úchop i možnost vzít si MOTI PIIN všude s sebou a také cena.

Detailní informace

Nižší cena
Nižší cena
oproti konkurenci
Malý dáreček
Malý dáreček
ke každé Vaší objednávce

Detailní popis produktu

Jednorázová elektronická cigareta MOTI PIIN se silou nikotinu 10 mg/ml a kapacitou liquidu 1,6 ml. Užijte si až 400 plnohodnotných MTL potahů té nejlepší chuti.
Mezi největší přednosti jednorázové e-cigarety MOTI PIIN patří snadné použití, nulová údržba, žádné nabíjení, kompaktní tvar pro pohodlný úchop i možnost vzít si MOTI PIIN všude s sebou a také cena.
V neposlední řadě pak uživatelé oceňují přítomnost nikotinové soli, které vám zajistí dostatek nikotinu bez škrábání v krku. 

  • kapacita liquidu 1,6 ml
  • příchuť tabák
  • síla nikotinu 10 mg (obsahuje nikotinovou sůl)
  • až 400 plnohodnotných potahů
  • kapacita baterie 320 mAh
  • odpor žhavící hlavy 1,6 Ohm
  • rozměry 12 x 104,5 mm
  • váha 40 g

Skvěle se drží, vejde se i do kapsy a skvěle se z ní vapuje. Jednorázová elektronická cigareta MOTI PIIN nabízí kompaktní zpracování s ergonomickým náustkem pro příjemné MTL potahování. Praktické rozměry 12 x 104,5 mm umožňují vložit ji do kapsy nebo do kabelky a vzít všude s sebou. Ergonomické tělo a speciální protiskluzový povrch vám zajistí příjemný úchop e-cigarety.

Jednorázovou e-cigaretu MOTI PIIN pořídíte hned v pěti různých příchutích, a to Banana Strawberry, Tropical Mango, Menthol Tobacco a Wild Berries. Ochutnejte je všechny.   

MENTHOL TOBACCO

● s příchutí tabáku, který je doprovázen silnějším mentolovým tónem. Chuť je velmi zajímavá a osvěžující. 

WILD BERRIES

● se sladkou a velmi příjemnou chutí lesních plodů

BANANA STRAWBERRY

● s kombinací chutí banánu a jahody, které se k sobě skvěle hodí. Osvěžující a sladká příchuť je akorát vyvážená s chladivým efektem.

TROPICAL MANGO

● s tropickou chutí manga, která je mírně chladivá a dokonale Vás osvěží!

PINEAPPLE KIWI LIME

● s příchutí ananasu, kiwi a limetek

COLA ICE

● s příchutí kolového nápoje s chladivými podtóny

WATERMELON ICE

● s příchutí ledového melounu

GRAPE ICE

● s příchutí chladivých hroznů

STRAWBERRY KIWI

● s příchutí jahody a kiwi

 

Určení

●Ideální řešení pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod.
●Jednorázové e-cigarety se nenabíjí, neplní a nelze v nich nic měnit. Po zakoupení a vybalení zjistíte že je produkt přednaplněn e-liquidem a samozřejmě baterie v něm je plně nabitá.
●Jednorázová elektronická cigareta nemá tlačítko ani displej. Spínání je řešeno automaticky potahem. Stačí si pouze potáhnout z náustku.
●Jelikož se jedná o jednorázový výrobek, nevztahují se na něj reklamační podmínky.

 I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: MOTI PIIN
Počet potahů: 400 +
Nádech: Chladivý
Příchuť: Cola
Síla: 10- 10,9 mg
Upozornění: Ministerstvo zdravotnicví varuje: kouření způsobuje rakovinu.
Dostupnost: Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18 let.
Věková dostupnost: Zboží s věkovým omezením. Při objednání bude ověřen Váš věk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jednorázové e-cigarety MOTI PIIN jsou malé elegantní jednorázové e-cigarety ve dvou verzích. MOTI PIIN a MOTI PIIN 2.

MOTI PIIN nabízí 5 příchutí, kapacitu 400+ potáhnutí a 10 mg/ml nikotinu! Obsah nikotinu je oproti většině jiný jednorázových e-cigaret nižší a z běžných 20 mg/ml obsahuje pouze polovinu. Naši zákazníci často poptávali jednorázové e-cigarety s nižším obsahem nikotinu a konečně je to tu!

MOTI PIIN 2 novější verze, která ale obsahuje standardních 20 mg/ml nikotinu. Kapacita baterie zde stačí na více než 600+ potáhnutí a v nabídce naleznete 5 příchutí.

Příchutě obou verzí e-cigaret MOTI PIIN jsou velmi zajímavé a je to takový kompromis mezi e-cigaretami. MOTI PIIN chuť je tak akorát intenzivní a cooling effect také.

Používáme ověření věku Adulto