RIOT Connex KIT Blueberry Sour Raspberry 10mg

Kód: 1000151
Zboží s věkovým omezením
Značka: Riot
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem na prodejně (5 KS)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

RIOT CONNEX Kit Blueberry Sour Raspberry je jednoduché zařízení s předplněnými pody. Pody s chutí Blueberry Sour Raspberry nabízí oblíbenou chuť šťavnatých borůvek a příjemně kyselých malin. Kombinace těchto chutí je ve světe vapingu dobře známá a velmi oblíbená. V balení navíc naleznete 2 pody, tedy výdrž celkem na 1200 potahů!

Detailní informace

Nižší cena
Nižší cena
oproti konkurenci
Malý dáreček
Malý dáreček
ke každé Vaší objednávce

Detailní popis produktu

Zařízení RIOT CONNEX představuje skvělou alternativu jednorázových e-cigaret. K baterii se magneticky připojí předplněné pody, které jsou okamžitě připraveny k použití. Baterii je možné znovu dobíjet pomocí USB-C. Použité pody se vymění, baterie zůstává. Toto řešení je velmi efektivní a cenově zásadně nižší než standardní jednorázové e-cigarety.

V balení RIOT CONNEX KIT naleznete zařízení, což je v podstatě baterie a 2 předplněné pody s příchutí Blueberry Sour Raspberry, 2 ml e-liquidu a 10 nebo 20 mg/ml nikotinové soli. Výdrž každého podu je až 600 potahů.

RIOT CONNEX

E-cigareta RIOT CONNEX přináší velmi oblíbené zařízení, které kombinuje jednoduchost jednorázových e-cigaret s možností vyměnitelných náplní. RIOT CONNEX je malá a lehká baterie s dlouhou výdrží, ke které se magneticky připojí předplněný pod, který je okamžitě připraven k použití. Po spotřebování se pod jednoduše odpojí a připojí se jiný. Baterie se dobíjí a tedy zůstává.  S tímto řešením přišel na trh jako první Elf Bar v podobě Elf Bar ELFA podů. RIOT CONNEX tuto kategorii e-cigaret však posouvá na novou úroveň!
 

Malé, efektivní a výkonné zařízení

RIOT CONNEX je opravdu malé zařízení, které příjemně překvapí svým vzhledem a kvalitou zpracování. Tělo je velmi lehké a pogumované, díky tomu se skvěle drží v ruce.

Tělo v sobě ukrývá integrovanou baterii, kterou je možné velmi rychle dobít pomocí USB-C. Plně nabitá baterie je připravena na ničím nerušený celodenní vaping.

Předplněné pody s magnety

Předplněné pody RIOT CONNEX obsahují 2ml e-liquidu s obsahem 10 nebo 20 mg/ml nikotinové soli a prémiové příchutě, dobře známé z světově oblíbených e-liquidů RIOT. Těšit se tak můžete na velmi kvalitní chuťový zážitek. Každý pod vydrží zhruba 600 potahů.

Pody se k zařízení připojí pomocí magnetů. Baterie navíc disponuje páčkou pro vypnutí a zapnutí, což slouží především jako ochrana před dětmi.

RIOT CONNEX Kit Blueberry Sour Raspberry
 

Levnější a efektivnější řešení

Systém baterie a předplněných podů má oproti jednorázovým e-cigaretám mnoho výhod. Především máte jedno zařízení, respektive jednu baterii a vyměňujete pouze pody. S tím souvisí velká úleva přírodě a také peněžence.

Pody jsou navíc plně recyklovatelné a je možné je vyhodit do klasických popelnicí na plast!

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. Tyto informace jsou podávány pouze pro osobní použití a nemohou být jakkoliv kopírovány bez předchozího souhlasu www.hodnedobratrafika.cz (HD dekor a služby s.r.o.) ani bez řádného uvedení zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: vaporizér RIOT
Síla: 10- 10,9 mg
Upozornění: Ministerstvo zdravotnicví varuje: kouření způsobuje rakovinu.
Dostupnost: Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18 let.
Věková dostupnost: Zboží s věkovým omezením. Při objednání bude ověřen Váš věk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto